Kos uz zvuk sirene

Tezak poraz malenih

U utakmici prvog kola ekipa Kraljeva je poražena na domaćem terenu od Radivoj Koraća rezultatom 71:72.Kraljevčanke su počele veoma nervozno utakmicu i to je rezultiralo prednošću gošći od 9 razlike na poluvremenu.U nastavku malene su se konsolidovale i dobile treću četvrtinu sa 11 poena razlike.Završnica je bila veoma uzbudljiva i neizvesna ali mlade igračice Koraća su uspele da sa zvukom sirene postignu koš i dobiju utakmicu.Kod domaćeg tima, za koji zbog povrede nije nastupala Prvulović, Aleksandra Katić je bila najefikasnija sa 18 poena, 14 je postigla Tamara Bajić (6 asistencija), 11 Tanja Živanović, dok je Bra Shay na 9 poena dodala 15 skokova.Kraljevo u narednom kolu gostuje ekipi Studenta